لوازم پمپ و انژکتور

همانطور که می دانید عملکرد پمپ تزریق سوخت بسیار نزدیک به عملکرد موتور است. اگر وسیله نقلیه شما مشکل سوخت رسانی داشته باشد، به معنای واقعی کلمه از گرسنگی دچار مشکل خواهد شد.

اما اگر برایتان جای سوال باشد که لوازم پمپ و انژکتور چه کار انجام می دهد؟ باید بگوییم که بسیار ساده است: انژکتورها سوخت را به محفظه احتراق داخلی موتور می رسانند. اتومبیل هایی با کارایی بالا معمولا در هر سیلندر یک انژکتور سوخت دارند و پمپ سوخت را به محفظه احتراق تزریق می کند. از این رو انژکتور سوخت نامیده می شود.

سوخت از طریق یک فرآیند کاملا ساده از پمپ تزریق به محفظه احتراق پراکنده می شود. بر اساس یک سیگنال سوخت وارد یک پیستون می شود، که سوخت را برای خروج نهایی آماده می کند.

استفاده از سوخت کثیف و یا همان سوخت ساب، یکی از دلایلی است که می تواند باعث شود پمپ های انژکتور سوخت شما به طور موثر یا کامل کار کنند. باقیمانده این چربی ها می تواند در داخل سیستم سوخت رسوب کرده و کل پمپ انژکتور سوخت را مسدود کند. ناحیه ای که باید بیشترین حساسیت را بر روی آن داشته باشید، نوک اسپری، یا همان ناحیه ای است ک سوخت از انژکتور به محفظه احتراق روانه می شود.

چرا رفع خرابی لوازم پمپ و  انژکتور در کامیون مهم است؟

لوازم پمپ و انژکتور به محض خرابی، می تواند مشکلات ناگواری را برای وسیله نقلیه شما به وجود بیاورد. در واقع یکی از مهم ترین اقداماتی که شما هنگام خرید این و لوازم پمپ و انژکتورها باید انجام دهید این است که بتوانید بهترین را انتخاب کنید تا متحمل ضرر نشوید.

حال برای اینکه بتوانید مشکلات ناشی از بی کیفیت بودن این قطعات مهم را بیشتر درک کنید، ما در ادامه شما را با بخشی از آن ها آشنا می کنیم.

همانطور که گفته شد، عملکرد پمپ و انژکتورها می تواند تاثیر مستقیمی بر روی موتور وسیله نقلیه شما داشته باشد، در واقع زمانی که آن ها نتوانند به درستی در موتورها کار تزریق گازوئیل را انجام دهند، موتورها به سرعت دچار آسیب و سایش می شوند و در کمترین زمان، شما مجبور خواهید شد تا آن ها را به طور کامل تعویض کنید؛ به همین دلیل هم کیفیت پمپ و انژکتور می تواند تاثیر بسزایی در هزینه های شما داشته باشد

 

 

 

 

راه حل هایی برای خرید لوازم پمپ و انژکتور با کیفیت

یکی از راه حل های موثر برای خرید لوازم پمپ و انژکتورهای با کیفیت این است که شما بتوانید در آن واحد چندین محصول را مقایسه کنید. در واقع مقایسه کردن می تواند این امکان را به شما بدهد تا با اطمینان بیشتری محصول مورد نظر خود را خریداری کنید و این دقیقا همان امکانی است که ما در اختیار مشتریان خود قرار داده ایم تا با اطمینان کامل بتوانند بهترین را برای خود انتخاب کنند.

اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که ایمنی خود و سرنشینان برایتان مهم است باید بگوییم که خرید لوازم پمپ و انژکتور باکیفیت یکی زا عوامی است که می تواند این امکان را برای شما فراهم کند چرا که شما با خرید قطعات اورجینال و با کیفیت می توانید اطمینان حاصل کنید که قطعات به موقع و به بهترین حالت ممکن کار خود را در کامیون شما انجام می دهند و از ایمنی شما حفاظت می کنند.

 

 

 

 

 

برای ارتباط با مشاوره‌ی تخصصی با ما در تماس باشید


تماس با ما


تماس با ما

برای ارتباط با مشاوره‌ی تخصصی با ما در تماس باشید

تماس با ما